Polityka Zwrotów


Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie! Chcemy, abyś był w pełni zadowolony z zakupionych produktów. Niemniej jednak, jeśli z jakiegoś powodu potrzebujesz zwrócić lub wymienić produkt, poniżej przedstawiamy naszą politykę zwrotów:

 1. Okres Zwrotu: Masz prawo do zwrócenia zakupionego towaru w ciągu 30 dni od daty dostawy. Po upływie tego terminu nie będziemy mogli przyjąć zwrotu ani wymiany.
 2. Stan Produktu: Produkt musi być w nienaruszonym stanie, w oryginalnym opakowaniu i nie noszący śladów użytkowania. Zachęcamy do zachowania oryginalnych metek i opakowań.
 3. Proces Zwrotu: Aby zwrócić produkt, napisz do nas wiadomość na nasz adres mailowy biuro@dlaflorysty.pl z informacją o chęci zwrotu oraz powodem. Poczekaj na kontakt z naszej strony, jeśli dotyczy to darmowego zwrotu opisanego tutaj lub odeślij paczkę samodzielnie na nasz adres:
  dlaFlorysty.pl
  ul. Wiśniowa 23
  80-297 Banino
 4. Zwroty Pieniędzy: Po otrzymaniu zwróconego produktu i potwierdzeniu jego stanu, zwrócimy Ci pieniądze za zakupiony towar. Proces zwrotu środków może zająć do 7 dni roboczych, zależnie od metody płatności i banku, jednak staramy się aby pieniądze wróciły do Ciebie niezwłocznie.
 5. Produkty Wyłączone z Zwrotu: Większość produktów oferowanych w naszej hurtowni nie podlega żadnym wyłączeniom jeśli chodzi o zwrot towaru. Jedynym odstępstwem mogą być produkty personalizowane. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie produktu przed dokonaniem zakupu.

Reklamacje i Wymiany:

Jeśli otrzymasz produkt uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym. Nasz zespół obsługi klienta dokładnie przeanalizuje Twoją reklamację i podejmie odpowiednie kroki, takie jak wymiana towaru lub zwrot środków.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki zwrotów lub wymian, skontaktuj się z nami pod adresem biuro@dlaflorysty.pl lub numerem telefonu 788-092-916.

Życzymy udanych zakupów!
Zespół dlaFlorysty.pl – Twoja internetowa hurtownia kwiatów sztucznych

Koszyk
Scroll to Top