Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami! Aby zapewnić Ci jak największą wygodę podczas zakupów, oferujemy różnorodne opcje dostawy oraz klarowną politykę cenową dotyczącą przesyłek. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia są realizowane zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia (w takim czasie dostarczamy 99% naszych zamówień, jednak zdarzają się sytuacje losowe, że czas realizacji może nieznacznie się wydłużyć). Czas dostawy może się różnić w zależności od wybranej formy dostawy oraz lokalizacji, ale zazwyczaj trwa 1 dzień roboczy.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka obejmuje zamówienia na kwotę powyżej 700zł brutto.

Darmowy zwrot

Standardowo zaopatrujesz się w ulubione produkty florystyczne w hurtowniach stacjonarnych? Tracisz przez to mnóstwo czasu na dojazdy i stanie w kolejkach?
Pomożemy Ci to zmienić!

U nas możesz zamówić kwiaty sztuczne oraz inne produkty w hurtowni online bez żadnego ryzyka. Złóż zamówienie, a jeśli produkty nie spełnią Twoich oczekiwań to możesz je zwrócić zupełnie za darmo. Niczym się nie martwisz bo to my zamawiamy kuriera, który pojawi się u Ciebie. Wystarczy, że odpowiednio spakujesz produkty i przekażesz paczkę kurierowi, gdy się u Ciebie zjawi.

Ważne: Darmowy zwrot dotyczy pierwszego zamówienia dla nowych klientów naszej hurtowni.

Dostępne są następujące rodzaje przesyłek

Ważne: Z uwagi na chęć optymalizacji wielkości paczki oraz fakt, że sprzedajmy produkty już od pojedynczych sztuk, zastrzegamy sobie prawo do wypakowania produktów z opakowań zbiorczych. Nie zmienia to faktu, że dokładamy wszelkich starań żeby produkty były właściwie zabezpieczone na czas transportu.

  1. Przesyłka standardowa w cenie 21zł brutto (przy opcji zapłaty przy odbiorze należy doliczyć dodatkowo 5zł brutto)
    Przesyłka standardowa nie może przekroczyć maksymalnych wymiarów 120x60x60cm

  2. Przesyłka niestandardowa w cenie 39zł brutto (przy opcji zapłaty przy odbiorze należy doliczyć dodatkowo 5zł brutto)
    Przesyłka niestandardowa to przesyłka o sumie trzech boków do 300 cm i najdłuższym boku do 200 cm

Nie martw się obliczeniami, nasz system zrobi to za Ciebie i automatycznie wyliczy koszty przesyłki, więc poznasz je jeszcze przed złożeniem zamówienia.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostępnych form dostawy lub cen przesyłek, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta. Chętnie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji i wsparcia.

Przeczytaj również o dostępnych formach płatności oraz warunkach zwrotu.

Koszyk
Scroll to Top