Poznaj Nasz Zespół!

Witaj w świecie naszej hurtowni internetowej z kwiatami sztucznymi i akcesoriami dla florystów! Chcielibyśmy Cię serdecznie przywitać i przedstawić trochę naszej historii oraz ludzi, którzy stoją za tym, co robimy.


Nasza historia

Hurtownia, którą właśnie odwiedziłeś powstała z pasji i zaangażowania do stworzenia miejsca, gdzie będzie można znaleźć wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach, bez wychodzenia z domu.
Nie jesteśmy firmą przekazywaną z pokolenia na pokolenie, ale jak wielu z Was staramy się stworzyć najlepszą możliwą usługę od podstaw. Dzięki temu wiemy jak wiele wyrzeczeń i czasu kosztuje Was budowanie swojej marki, dlatego też staramy się Wam ułatwić i umilić jeden z obszarów Waszego biznesu – zakup sztucznych kwiatów oraz akcesoriów florystycznych.


Zespół

Nie istnielibyśmy gdyby nie ludzie, którzy tworzą naszą firmę. To dzięki nim nieustannie się rozwijamy i wspólnie dbamy o to, żeby szukać miejsc, które możemy ulepszyć. Chcemy żebyś Ty również czuł się członkiem naszego zespołu, bo także dzięki Tobie możemy spełniać nasze cele i coraz lepiej dopasowywać ofertę do potrzeb naszych klientów.

Chcemy Ci przybliżyć niektóre z osób, które pracują za kulisami:

  • Magda – Specjalistka ds wsparcia… wszystkiego i każdego 🙂 – specjalistka od wszelkiego rodzaju wyzwań i niezastąpiona pomoc w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych sytuacji. Nieważne, czy potrzebujesz porady, wsparcia czy uśmiechu, jestem tutaj, aby Ci pomóc!
    Jako specjalistka od wszelkiego rodzaju wyzwań, jestem tu również, by wspierać Cię w doborze kwiatów do Twojego wnętrza czy specjalnej okazji. Niezależnie od tego, czy planujesz ślub, przyjęcie czy po prostu chcesz dodać odrobinę świeżości do swojego domu, zawsze służę dobrą radą i pomocą.
  • Piotr – główny założyciel, Specjalista ds wszelkich – nie zdziwcie się jeśli to on odbierze od Was telefon, doradzi, zapakuje przesyłkę i wyśle maila. Uczestniczy na każdym etapie pracy firmy – od zamówień, przez robienie zdjęć produktów, do kompletowania zamówień. Prywatnie rowerzysta pokonujący dystanse ultra, więc nie bądźcie zaskoczeni jeśli dostarczy Wam paczkę na rowerze na drugi koniec Polski 🙂


Nasze cele:

  • Budowanie zaufania i stałych relacji z klientami: jest to filar naszej działalności. Poprzez wiele aspektów, nad którymi nieustannie pracujemy chcemy zbudować świadomość, że warto nam zaufać i dążyć do obustronnego zadowolenia z każdej transakcji. Do tych aspektów należą m.in: obsługa klienta, transparentna komunikacja, otwartość na opinie i wskazówki, zapewnienie bezpiecznych transakcji (m.in. dzięki bezpiecznym i sprawdzonym płatnościom online)
  • Wspieranie klientów: prowadzimy szeroki zakres działań mających na celu zapewnienie klientom wysokiej jakości obsługi oraz satysfakcji z zakupionych produktów. Staramy się rozwiązywać wszelkie sprawy w sposób szybki oraz z korzyścią dla klienta. Dodatkowo zawsze służymy radą, a na naszej stronie można przeczytać wiele inspirujących artykułów
  • Promocja Polskich produktów: kwiaty sztuczne w sporej wielkości są importowane z Chin, jednak cały czas staramy się badać nasz Polski rynek żeby móc Wam zaoferować jak najwięcej produktów wytworzonych u nas w kraju. Chcemy docenić Polskich producentów.

Dziękujemy, że jesteście częścią naszej historii i nas wspieracie,
Zespół dlaFlorysty.pl

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i zapisz się do newslettera:

Koszyk
Scroll to Top