Witamy serdecznie w naszym sklepie internetowym DlaFlorysty.pl

Pomysł na stworzenie tego miejsca zrodził się z pasji do florystyki i wszystkiego co związane z tą branżą. W naszej ofercie znajdują się głównie produkty skierowane do zawodowych florystów - właścicieli kwiaciarni, pracowni florystycznych oraz osób zajmujących się zawodowo działalnością w branży florystycznej.

Staramy się starannie dobierać asortyment, dbając o to, by oferowane produkty zwracały uwagę swoim oryginalnym, niebanalnym wyglądem, wysoką jakością, a jednocześnie nie odstraszały ceną. Chcemy stale poszerzać swoją ofertę, dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi na temat oferowanych przez nas produktów oraz propozycji artykułów, których jeszcze nie mamy.

Dbamy o to, by być zawsze na bieżąco z obowiązującymi trendami. Regularnie szkolimy się, odwiedzamy targi i wystawy florystyczne oraz czytamy branżowe czasopisma.

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w prowadzeniu sklepu internetowego - co prawda w innej branży - jesteśmy w stanie zagwarantować realizację dużej ilości zamówień w krótkim czasie.

Liczymy na owocną współpracę. Ze swojej strony gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, abyście byli Państwo zawsze zadowoleni z zakupów w naszym sklepie i z chęcią tu wracali.

Zespół

DlaFlorysty.pl